Dobrodošli u Tower Fitness!

Dobrodošli u Tower Fitness! Ponosno Vam predstavljamo naš centar i sve pogodnosti koje Vas čekaju kao našeg vjernog člana.
Dobrodošli u Tower Fitness!

Dobrodošli u Tower Fitness!

Ponosno Vam predstavljamo naš centar i sve pogodnosti koje Vas čekaju kao našeg vjernog člana.

Glavni pokretač našeg tima i cijelokupne vizije je prije svega pozitivno okruženje i prijateljska atmosfera, a iz te vizije rezultira i naša glavna misija; uvijek biti na Vašoj usluzi.

Jedna od prvih takvih usluga je činjenica da je teretana dostupna članovima na raspolaganju od 0-24, dok je radno vrijeme centra i sadržaja unutar centra dostupno od pon-pet od 07:00-23:00, subotom od 09:00-21:00, a nedjeljom od 15:00-21:00. Teretana je opremeljena suvremenim spravama najpoznatijih brandova (LifeFitness, Nautilus), a svakom novom sezonom našim članovima nudimo ''refresh'' rekvizita, sprava i dodataka za vježbanje. Pratimo najmoderniju opremu na svjetskom tržištu fitness opreme i trudimo se da smo uvijek među prvima na lokalnom tržištu koji istu imaju u svojoj ponudi.

Jedan od naših najboljih sadržaja za vrijeme radnog vremena centra su svakako naši grupni treninzi čiji program i sadržaj konstantno unaprijeđujemo u skladu s najnovijim fitness tehnikama i trendovima. Naši certificirani treneri su profesionalci svog zanata i nositelji grupnih, ali i individualnih tzv. privatnih treninga. Ovdje su kako bi Vas motivirali, vodili kroz program i savjetovali, ali isto tako i kao budno oko da bi vježbe izvodili ispravno, funkcionalno i efikasno.

Ukoliko ste kao naš član zaboravili svoj ručnik ili Vam se jednostavno isti neda nositi; ne brinite, jer mi svojim članovima omogućujemo cijeli paket dodane vrijednosti u sitnicama koje puno znače našim vrijednim vježbačima. Najam ručnika, korištenje dezedoransa, gelova za tuširanje i još mnogo detalja su ''sitnice'' koje naši vjerni članovi iznimno cijene.

Još jedna u nizu stvari koje naši članovi cijene su dodatne usluge, a jedna od njih je svakako korištenje saune koja je besplatna za sve oblike članarina. Točnije dvije saune i to finske uz pomno dizajniran prostor za upuštanje. 

Kako bi svi naši prostori i usluge bile na nivou, posebno se brinemo o čistoći svih prostorija, sprava, opreme i rekvizita. Uigrani tim ''odreda za čistoću'' održava centar što čestim terminima čišćenja to i izborom najkvalitetnijih preparata dezinfekcijskih sredstava.

Za kraj jedne „Tower Fitness seanse“ nema ništa bolje od ukusnog i zdravo hranjivog shakea. U ponudi imamo mnogo okusa od različitih proizvođača, a prije nego što ste i saznali za neki novi shake – ne brinite, mi smo ga već naručili. Ispijanje shakea poseban je dio rituala naših članova u našim prostorima za odmor i druženje, gdje možete popričati, kako među sobom, tako i s našim ljubaznim osobljem recepcije i trenerima.

Sve navedeno stvara poseban odnos Tower Fitnessa i naših članova, a ono što mi najviše cijenimo je vjernost koju nam poklanjaju - i zato to uvijek volimo nagraditi. Putem Tower Fitness loyalty kartice svaki mjesec naši članovi dobivaju razne nagrade; od poklon paketa naših sponzora do one najprivlačnije nagrade: besplatna članarina čak 3 puta godišnje!

Isto kao i za naše članove, omogućili smo korištenje svih usluga centra i korisnicima Multisport kartice.

A kad nismo u okvirima standardnih ponuda centra, osmislili smo i ''nestandardne'' ponude i aktivnosti Tower Fitnessa. S obzirom da mi svoju misiju živimo i dušom i tijelom, dodali smo Sljemenski challenge, Dane otvorenih vrata, ali i događaje humane prirode kao što je darivanje krvi. U planu i programu su još mnoge aktivnosti kojima je cilj jačati i širiti našu fitness zajednicu.

Međutim iza svih aktivnosti, programa, sprava i samog centra, Tower Fitness je prije svega zajednica ljudi kojima je svaki dan cilj biti korak dalje nego što su bili jučer. Najviše smo ponosni na svoje ljude, kako na djelatnike tako i na Vas, članove, jer zajedno rastemo, pomičemo granice i težimo jednom boljem, zdravijem i kvalitetnijem životu.

I naposljetku, s obzirom da ne volimo garantirati kroz slova i riječi – dođite na besplatni orijentacijski dan i uvjerite se sami. Mi ne sumnjamo da će te se ponovo vratiti i ono najbitnije – ostati i postati član obitelji Tower Fitnessa.

 


Back

Prijavite se na newsletter

Voljeli bismo ostati u kontaktu s Vama putem elektroničke pošte kako bismo Vas informirali o događajima, uslugama, ekskluzivnim ponudama i popustima vezanim uz naše usluge.

Ova web stranica radi boljeg rada i poboljšane funkcionalnosti koristi kolačiće (eng. cookies) i slične tehnologije. Ako nastavite s pregledom stranice, smatrat ćemo da ste suglasni s navedenom uporabom. Više informacija »